tel: 71 72 77 586 | mobile: 888 761 599

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Wymiana opon

Warsztat prowadzi DIAGNOSTYKĘ KOMPUTEROWĄ:

- jeśli świeci się na konsoli kontrolka: ABS, ESP, CHECK ENGINE, HAMULCÓW, ŁADOWANIA, lub inna - możemy zlokalizować usterkę za pomocą DIAGNOSTYKI KOMPUTEROWEJ

- jeśli silnik pracuje nierówno, brakuje mu mocy lub wręcz samochód nie odpala - takie usterki również zdiagnozujemy za pomocą Diagnoskopu Hella Gutmann Mega Macs PC, nowoczesnego narzędzia diagnostycznego.

- pojawiły się błędy w komputerze pojazdu albo wymieniłeś olej i nie skasowano serwisu olejowego - zajmiemy się kasowaniem błędów.wiedzieć co w nim "piszczy" - diagnostyka

Nasi mechanicy, Maciej i Michał odbyli cykl intensywnych szkoleń z zakresu diagnostyki silnikowej, diagnostyki układu ABS z ESP, poduszek powietrznych-AIRBAG, itp.


Warsztat oferuje również diagnostykę komputerowo-mechaniczną PRZED ZAKUPEM używanego samochodu. Możesz przyjechać do nas ze sprzedającym, a my sprawdzimy układy: elektroniczny, hamulcowy, zawieszenia, kierowniczy, itd., również grubość lakieru.


Zdajemy sobie sprawę z tego, że diagnoskop jest tylko narzędziem i nie działa zamiast rozumu i mechanicznego nosa, ale niewątpliwie pomaga.


Koszt podstawowego badania diagnostycznego: od 80 zł

Koszt mechaniczno-komputerowego badania: od 120 zł


Zadzwoń do nasOpublikowane na niniejszej stronie internetowej materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu handlowego.


© 2012 Auto+Garage

Mapa strony

Auto Plus Garage: ul. Wiśniowa 81
53-126 Wrocław
Zadzwoń do nas: tel. 71 72 77 586