image
Regeneracja filtrów DPF we WrocławiuJesteśmy siecią wielomarkowych serwisów samochodowych we Wrocławiu, oferujemy najlepsze i kompleksowe podejście do serwisowania Twojego samochodu
image
Naprawa samochodów wszystkich marek
image
Tylko certyfikowane części zamienne z gwarancją
image
Profesjonalny sprzęt, wykwalifikowani mechanicy, jasne terminy
Zapisz się do naszego serwisu onlineWybierz jeden z naszych warsztatów, żądaną usługę i dogodny termin wizyty. Nasz menadżer zadzwoni do Ciebie w celu potwierdzenia.Wybierz warsztat:
Koszt regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów
Regeneracja DPF/FAP/DOC/GPF samochodów osobowych i do 3,5 tony400 złwartość netto
Cena dotyczy filtrów cząstek stałych DPF/FAP/GPF lub katalizatorów DOC/SCR z samochodów osobowych lub dostawczych do 3.5 t.
Cena dotyczy filtrów cząstek stałych DPF/FAP/GPF lub katalizatorów DOC/SCR z samochodów osobowych lub dostawczych od 3.5 t.
Kontakt
Regeneracja DPF/FAP/DOC/GPF samochodów od 3,5 tony1200 złwartość netto
Cena dotyczy filtrów cząstek stałych DPF lub katalizatorów selektywnej redukcji katalitycznej SCR z samochodów ciężarowych powyżej 3,5 tony oraz traktorów, maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych.
Filtry DPF z samochodów ciężarowych przyjmujemy jedynie wymontowane wcześniej z pojazdu.
Kontakt
Regeneracja DPF + SCR (2 w 1) samochodów ciężarowych od 3,5 tony (6 EUR)2000 złwartość netto
Cena dotyczy filtrów cząstek stałych DPF zintegrowanych z katalizatorami selektywnej redukcji katalitycznej SCR w 1 obudowie, np. w ciągnikach EURO 6. Cena dotyczy samochodów ciężarowych powyżej 3,5 tony oraz traktorów, maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych.
Czyszczenie zestawu DPF+SCR odbywa się dwuetapowo. Najpierw jest czyszczony sam DPF po zdemontowaniu wkładu, a następnie osobno SCR lub SCR wraz z katalizatorem oksydacyjnym (w zależności od konstrukcji)
Filtry DPF z samochodów ciężarowych przyjmujemy jedynie wymontowane wcześniej z pojazdu.
Kontakt
Różnica między filtrem nowym a regenerowanym
Poziom cząstek PM10:Gwarancja:Cena:
Regenerowanydo 1% na 100%24 miesiąceod 400 zł
Nowy0% na 100%24 miesiące1500-20 000 zł
Ważne!Wykonana przez nas regeneracja nie powoduje utraty homologacji na samochód (unikniesz: negatywnego wyniku badań technicznych, wysokich mandatów i holowania na lawecie). UWAGA! Nowe prawo skutecznie wyeliminuje z użytku samochody z usuniętym filtrem DPF! Nie musisz wydawać fortuny na zakup nowego filtra cząstek stałych. Uwaga Na chińskie zamienniki! Zdecydowanie lepiej zregenerować oryginał. Nasze doświadczenie wykazało, że regeneracja naszą ekologiczną i innowacyjną metodą hydrodynamiczną przynosi zdecydowanie lepsze i trwalsze efekty niż wymiana na zamiennik, który często jest droższy i wykonany z materiału niskiej jakości!
Korzyści czyszczenia u nas
image
1 rok gwarancji na czyszczenie filtra dla samochodów o przebiegu powyżej 100 000 km
image
2 lata gwarancji na czyszczenie filtrów dla samochodów o przebiegu do 100 000 km
image
Nowoczesne specjalistyczne urządzenia do regeneracji filtrów